Serwis gastro-punkt.pl to nie tylko Gastronomiczna Mapa Polski z opiniami i ocenami lokali. Dla naszych czytelników to właśnie blog kulinarny jest najlepszym źródłem inspiracji i ciekawostek z branży gastronomicznej.
Główne kategorie bloga to:
Kulinarne newsy – nowości i ciekawostki branżowe z całego świata. W tym informacje o najciekawszych imprezach i wydarzeniach.

Kulinarne Show – Kulinarne programy TV i wielkie osobowości m.in Gordon Ramsay, Magda Gessler, Wojciech Modest Amaro, Robert Makłowicz, Ewa Wachowicz, Karol Okrasa, Pascal Brodnicki i inni

Porady – Te domowe sprawdzone i zupełnie świeże rozwiązania ułatwiające życie w kuchni 😉

Przepisy kulinarne – Publikujemy przepisy autorskie i te nadesłane przez naszych czytelników. Również współpracujemy z blogerami kulinarnymi promując ich pomysły na potrawy i apetyczne realizacje.

Dla Biznesu – Blog skierowany dla branży b2b realizujący głównie działania content marketingowe naszych sponsorów, partnerów i firm z branży horeca. Marketing, reklama, prezentacja usług i produktów.

Zapraszamy do śledzenia Fanpage’a gastro-punk.pl i wzięcia udziału w naszej zabawia na instagramie. Wystarczy dodać #gdziezjeść #gastropunktpl do zdjęcia z wizyty w waszym ulubionym lokalu. Wybrane prace udostępnimy na stronie głównej serwisu i na naszym instagramie.

Wystaw recenzję

Price
Location
Staff
Services
Food
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola