Be more

blogmagazyn.pl » Pamiętnik » Be more

Be more

Już od dawna bardzo interesuje mnie człowiek jako istota ludzka. Chciałabym go lepiej poznać i zrozumieć. Co sprawia, że czuje się szczęśliwy, spełniony, kochany czy akceptowany? Dużo na ten temat czytam i oglądam. Be more jest dla mnie takim miejscem, gdzie mogę się moją wiedzą podzielić. Gdzie mogę pokazać mój punkt widzenia. A także czasem, jeżeli trzeba przekierować do głów ode mnie 100 razy mądrzejszych.

Każdego dnia spotykają nas różnie sytuacje, różni ludzie. To pozwala nam się ciągle rozwijać. Daje nową perspektywę. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy na nią otwarci. Czasem jednak nie do końca rozumiemy postępowanie innych ludzi. Warto wtedy się zastanowić, co kierowało drugą osobą. Jakie ma zwyczaje, spojrzenie na świat i poglądy. Na *Be more* staram się pokazywać różne spojrzenia na świat. Zależy mi na głębszym zrozumieniu człowieka. A przy okazji, życie staje się łatwiejsze, gdy staramy się zrozumieć innych. Gdy jesteśmy dla nich wyrozumiali i gdy jesteśmy wyrozumiali również dla siebie. Gdy potrafimy się w sposób otwarty komunikować.

Zanim jednak zrozumiemy resztę świata, warto poświęcić trochę czasu na poznanie siebie. Pierwszym krokiem powinno być pokochanie siebie. Takimi jakimi jesteśmy. To może być trudne, ale warto. Znam naprawdę cudownych ludzi, którzy pomimo swojego piękna, takiego wewnętrznego, duchowego, dalej mają problem by zaakceptować siebie. By pokochać również swoje niedoskonałości. Sama czasem jestem dla siebie za surowa w tym względzie. Dobrze jest czasem się zatrzymać i spojrzeć na siebie z innej strony. Małymi krokami odkrywać się na nowo. *Be more* to miejsce gdzie osoby, które chcą żyć w dobrych relacjach same ze sobą, mogą poczuć się jak w domu. Chcemy przecież być akceptowani. Nawiązać ciekawe znajomości. Znaleźć wokół siebie ludzi, którzy patrzą na świat podobnie do nas.

Każdego dnia staram się patrzeć pozytywnie na świat. Nie zawsze mi to wychodzi. Jednak chcę widzieć świat w pozytywnych kolorach. Nie chcę skupiać się na beznadziejności. Chcę odkrywać magię świata. Chcę się tym dzielić z innymi. Pokazać, że życie jest piękne i warto się nim cieszyć. Jeżeli masz tak jak ja to zapraszam, dołącz do mojej przygody.

Pokochaj siebie, swoje życie i innych ludzi.

POLECANE BLOGI W TEJ KATEGORII

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *