Xavilove – kobiecy lifestyle

blogmagazyn.pl » Dzieci » Xavilove – kobiecy lifestyle

Nazywam się Amanda Niedrich i jestem 25-letnią szczęśliwą, spełnioną kobietą. Matką, żoną, blogerką i fotografem.

Pochodzę ze średniej wielkości wsi w województwie wielkopolskim, wychowałam się jednak w małym mieście na śląsku, a od dwóch lat mieszkam na stałe w Niemczech.

Wiedz, że jestem totalnym kawoszem. Kawa to moje równie wielkie uzależnienie, jak ten właśnie blog – xavilove.com, który powstał w 2014 roku i zamienił się w pasję tak wielką, że nie wyobrażam sobie już bez niej życia. Przedłużeniem tego bloga jest fanpage, na którym jest jeszcze więcej mojej prywaty niż tu.

Lubię długo spać, choć śpię krótko. Kocham słodycze, choć często jestem na diecie. Ogarniam prawie wszystko, choć jestem totalnie niezorganizowana.

Znajomi często się dziwią, jak udaje mi się łączyć pasję z macierzyństwem, ale ja mam na to gotową odpowiedź – jeśli się chce, to się da. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych i zawsze staram się doszukiwać pozytywnych stron, dzięki czemu… częściej się uśmiecham niż smucę i wciąż spełniam swoje marzenia.

CO ZNAJDZIESZ NA MOIM BLOGU?

Totalnie nie znam się na modzie, ale uwielbiam się nią bawić, czego efekty możecie zobaczyć w kategorii MODOWO.

Jako kobieta mam oczywiście dość dużo do czynienia z przeróżnymi kosmetykami. Moje opinie i recenzje na ich temat przeczytacie w kategorii URODOWO.

PARENTINGOWO spodoba się za to wszystkim mamom i przyszłym mamom, ponieważ zamieszczam tam wszystko to, co jest związane z ciążą, dziećmi i macierzyństwem.

Jeśli wolicie jednak poznać moje zdanie na konkretne życiowe tematy – zapraszam do kategorii LIFESTYLOWO, gdzie znajduje się dużo moich osobistych refleksji, jak i wszelkie inne tematy niepasujące do pozostałych kategorii.

Zapraszam