matka w pigułce - macierzyństwo i lifestyle


Anna (29l.) i Kaja (4l.). Dwie super laski, których pasją jest po prostu życie. Tak banalnie. Inspiracją do stworzenia własnego miejsca w sieci stała się moja córka, ale treści, które tu znajdziesz, często znacznie odbiegać będą od macierzyństwa. Chcę pisać o życiu i o świecie, który nas otacza. Nie będę stawiać sobie żadnych ograniczeń, chcę być po prostu sobą. Dziewczyną, która cieszy się pierdołami i wietrzy wszędzie cud.
Zawodowo zajmuję się bieganiem w zielonym czepku, masce i gumowych butach. Jestem pielęgniarką na bloku operacyjnym – jedną z dwóch osób, które siedzą zawsze przy twojej głowie w operacyjnych okolicznościach. Moją drugą specjalnością jest copywriting. Po godzinach zajmuję się szydełkowaniem lalek (Lalkarnia Miśkotek na Facebooku), a ostatnio też wyszukiwaniem ładnych wnętrz jako inspiracji do urządzenia mieszkania.
Kilka miesięcy temu postanowiłam odmienić swoje życie i pozbyć się nieco swojej wielorybozy, dlatego też nie unikniecie wpisów o bieganiu i innych aktywnościach, ale żeby nie było, w sezonie zimowym czasem wygrywa kanapa. 🙂
Blog Matka w pigułce to miejsce, w którym raz dzieje się bardzo dużo, a czasem milkniemy na dłużej, ale zawsze wracamy. Choć pracuję nad systematycznością, rytm bloga jest uzależniony od tych bardziej przyziemnych planów.

Zapraszamy do czytania i kontaktu: