Praca z domu, 24 godziny z życia franczyzobiorcy AM360

Praca z domu, 24 godziny z życia franczyzobiorcy AM360

Prowadzenie firmy z domu zapewnia dużą elastyczność, w dostosowaniu czasu pracy. Większość osób pracuje 8 godzin dziennie, ale to, jak rozłożysz te godziny, zależy od Ciebie. Oto przykład tego, jak mógłby wyglądać Twój dzień pracy jako franczyzobiorca Agencji Marketingowej 360.

Czym jest Franczyza AM360?

Agencja Marketingowa 360 (AM360) oferuje kompleksowe usługi marketingu cyfrowego dla swoich klientów w sektorze małych i średnich firm. Projektowanie stron, portali czy blogów, obsługa platform społecznościowych, SEO i reklam i wszystko to co potrzebne do cyfryzacji każdej firmy.

Przez lata nasza firma wypracowała model współpracy partnerskiej z innymi agencjami i freelancerami o różnych specjalizacjach.

Pracowaliśmy dla nich jako white label, dzięki temu nasi partnerzy mogli odciążyć swój zespół lub rozszerzyć własny wachlarz możliwości i portfolio. Aby ujednolicić procesy i standardy zarządzania firmą, marketingu, obsługi klienta i realizacji zleceń opracowaliśmy model biznesowy franczyzy pod marką AM360.

Rozwijaj z nami markę AM360, zostań właścicielem firmy i dyrektorem swojego obszaru na wyłączność.
Nie musisz być doświadczonym marketerem czy programistą stron internetowych, aby odnieść sukces z naszym modelem franczyzy.
Sprawdź co oferuje franczyza agencji marketingowej AM360

Tak może wyglądać Twój dzień pracy w AM360

Ranne ptaszki: 06:00 – 09:00

Jeśli jesteś najbardziej produktywny rano, kiedy jest cicho i mniej rzeczy Cię rozprasza, może to być idealna pora na rozpoczęcie dnia pracy. Wczesne godziny, dobrze sprawdzają się na załatwienie spraw organizacyjnych, projektowych czy administracyjnych, teraz możesz wykorzystać poranny blok czasu, aby skupić się na priorytetach, zanim telefony i skrzynka email zacznie atakować.

Kawa na start 09:00 – 11:00

Jeśli jesteś nocnym markiem i odsypiasz lub musiałeś np.: zawieść dzieci do szkoły, zrobić zakupy, to Twój dzień pracy zaczyna się nieco później.
To okno czasowe dobrze sprawdzi się na komunikację z klientami, spotkania online zespołu lub na trudniejszą część realizacji projektu, ponieważ wiele osób właśnie w tych godzinach czuje się najbardziej produktywna.

Wir pracy 12:00 – 17:00

Większość franczyzobiorców AM360 pracuje w tym oknie. Tłumaczy to szczytem produktywności, kreatywności i dostępności klientów. To również dobry czas na realizacje działań marketingowych tj. publikacje w mediach społecznościowych.

Podsumowanie dnia 17:00 – 20:00

To czas, w którym zwykle kończysz pracę. Można odhaczyć listę zadań i działań rutyny dziennej. Kończyć projekty klientów lub poświęcić uwagę na rozbudowę zaplecza agencyjnego. W tym czasie dużo naszych franczyzobiorców spotyka się na zebraniach nieformalnych, aby poszukać rozwiązań problemów, czy skonsultować nowe pomysły.

Nocne marki 20:00 – 01:00

Jeśli potrzebowałeś popołudnia lub wieczoru dla siebie na obowiązki domowe, sport czy relaks to teraz jest dodatkowy czas na nadrobienie zaległości w pracy.  Praca późnymi wieczorami ma te same korzyści, co we wczesnych godzinach porannych, jest mniej rozproszeń. A jeśli jesteś typem, który jest najbardziej produktywny, gdy wzejdzie księżyc, to jest to świetny czas dla Ciebie.

Jedna myśl o „Praca z domu, 24 godziny z życia franczyzobiorcy AM360

  1. Nie wiem, czy taka franczyza utrzyma się w małym mieście 30 tys. mieszkańców. Niby agencje są w takich miastach i to stacjonarne, które dodatkowo mają czynsz plus opłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *